Kiralık Villa ve Yazlıklar

ÇOCUK HAVUZLU KİRALIK VİLLA VE YAZLIKLAR
Kiralık yazlık villada tatil yapma son yıllarda tatilciler tarafından yoğun ilgi ve talep görmektedir. Bu nedenle misafirlerin eşsiz bir tatil yaşaması için emlak ve turizm şirketleri tarafından sezon öncesi villalar hazırlanmakta ve misafirlerin seçimine sunulmaktadır. Misafirler için hazırlanan yazlık villalar geniş aile, çekirdek aile, mutaassıp aile, balayı çifti, arkadaş gruplarının ihtiyaç ve zevklerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Son derece lüks villalar farklı tiplerde olup çocuk havuzlu villa tipleri de bulunmaktadır.
Çocuk havuzlu villa, çocuklu aileler tarafından tercih edilmektedir. Aileler villa bahçesinde bulunan büyük havuzda vakit geçirirken çocukları ise güvenli bir şekilde çocuk yüzme havuzunda eğlenmektedir. Kiralık yazlık villalar ev ortamı sıcaklığında ailelerin ve çocukların bir arada mutlu bir tatil yapacakları şekilde hazırlanmıştır. Çocukların boğulma gibi risklerden korunması düşünülerek hazırlanan çocuk havuzları ve ailelerin kullanacağı büyük havuzlar açık yüzme havuzu olup villa bahçesinde yer almaktadır. Bahçe içerisinde güneşlenme terası, şezlonglar, güneş şemsiyesi, bahçe oturma grubu, bahçe yemek masası ve sandalyeler  yer almaktadır ve aile mutlu bir şekilde eğlenmekte, dinlenmekte, güneşlenmekte, havuzda yüzmektedir.  Yüzme havuzları ve bahçenin bakım ve temizliği günde bir defa yetkililer tarafından yapılmaktadır.
Lüks kiralık villalar dayalı döşeli olarak kiralanmaktadır. Misafirler istediği gün sayısı kadar rezervasyon yaparak kalmaktadır. Günlük, haftalık, aylık, birkaç aylık rezervasyon yapılabilmektedir. Tatil beldelerinin en güzel konumlarında yer alan çocuk havuzlu villa kiralamak isteyen misafirler web sayfası üzerinde yer alan villa fotoğraflarına bakmakta, villa özelliklerini incelemekte ve ihtiyaçlarına uygun villayı seçmektedirler.
Dayalı döşeli kiralık yazlık villaların içerisinde tüm beyaz eşyalar, konforlu oturma grupları, geniş ve rahat yataklar, tv, dvd, uydu anten, internet bağlantısı için modem bulunmaktadır. Lüks güvenlikli villalar da bulunmaktadır. 24 saat kamera sistemi, güvenlik görevlisi tarafından korunan villalar, korunaklı dışardan bahçesi görülmeyen mutaassıp aileler için villalar, balayı çiftleri için manzaralı ve tatil merkezinin sakin yerlerinde yer alan balayı villaları emlak ve turizm şirketlerinin web sayfasında yer almaktadır.

Whatsapp
  • Villaları 360 Sanal Gerçeklikle Keşfedin Villaları 360 Sanal Gerçeklikle Keşfedin
  • Villa Kiralamada 10 Yılı Aşkın Tecrübe Villa Kiralamada 10 Yılı Aşkın Tecrübe
  • Seçili Villalarda En Uygun Fiyat Garantisi Seçili Villalarda En Uygun Fiyat Garantisi
  • Seçili Kredi Kartları İle Vade Farksız 6 Taksit İmkanı Seçili Kredi Kartları İle Vade Farksız 6 Taksit
E-Bülten
En son indirim ve yeni villalarımız hakkında bilgilendirme için haber bültenimize kayıt olunuz.
Kaydet
Kiralık Villa Sepeti
BİZİ TAKİPTE KALIN
Visa Master Card
İLETİŞİM
Fethiye - Muğla - 48300
+90 242 312 63 18
info@kiralikvillasepeti.com
Copyright © 2017. Tüm Hakları Saklıdır | Kiralık Villa Sepeti®