Kiralık Villa Sepeti / Nasıl Kiralarım

Nasıl Kiralarım

Beğendiğim Villayı Nasıl Kiralarım ?
Beğendiğiniz ve size uygun olduğunu düşündüğünüz villanın kendi sayfasından, villanın müsaitlik takvimine bakıp, istediğiniz tarihler aralığının müsait olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Müsait ise; bizimle telefon yolu ile veya iletişim sayfamızdan e-mail yolu ile irtibata geçebilirsiniz. Biz de, istediğiniz tarihler kiralamaya uygun mu diye kontrol ettikten sonra son kez villa sahibi ile iletişime geçiyoruz. Daha sonra size dönüş yapıp kiralamaya uygun değildir veya uygundur diye bildiriyoruz. Şayet kiralamaya uygun ise rezervasyon için; öncelikle, rezervasyon yaptırmak istediğiniz villanın kendi sayfasından “Rezervasyon Formu” nu tam olarak doğru bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra, villanın toplam ücretinin yüzde 15, 20, 25, 30, 35, 50´lik kısmını (villasına göre değişiklik gösterir) rezervasyonunuzun kesinleşmesi için ödemeniz gerekmektedir. Ödemeyi; Havale, EFT veya Web sitesi üzerinden kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışında yaşıyorsanız, Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile, Havale veya Western Union ile ödeyebilirsiniz. Geri kalan bakiyeyi villa girişinde nakit olarak ödüyorsunuz, ayrıca tüm villalarımız için rutin olarak aldığımız, 500 TL, 750 TL veya 1000 TL (villasına göre değişiklik gösterir) Yurt dışında yaşıyorsanız 150 Euro veya 300 Euro hasar depozitosu vardır, onu da villa girişinde NAKİT olarak ödüyorsunuz. Villa çıkışında, villada, zarar, ziyan, hasar vs. olmadığı taktirde bu hasar depozitosu size geri iade ediliyor. “Bonus” özellikli kredi kartınız var ise, toplam villa kiralama bedelinin hepsini ödemeniz halinde, vade farksız 6 taksit oluyor. Ödeme gerçekleştikten sonra, biz sizin için web sitemiz üzerinden takvimleri kapatıp, size Konfirmasyon Belgenizi mail yoluyla belirttiğiniz mail adresinize gönderiyoruz. Siz de bu maili , mail kutunuzdan kontrol ediyorsunuz ve İşlemimiz tamamlanmış oluyor. Artık geriye sadece tatilinizi beklemek kalıyor.
Yurt Dışından ödeme yapacak olan müşterilerimiz; Western Union veya Banka Havalelerinden ve vb. yollardan kaynaklanan masraflar kendilerine aittir. Web sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile ödemelerde herhangi bir masraf alınmamaktadır.
Not: Ödeme yapmadan önce bizimle mail yoluyla veya telefon yoluyla iletişime geçmeniz ve bizden “ödeme yapabilirsiniz” onayı almanız gerekmektedir.
 

Whatsapp
  • Villaları 360 Sanal Gerçeklikle Keşfedin Villaları 360 Sanal Gerçeklikle Keşfedin
  • Villa Kiralamada 10 Yılı Aşkın Tecrübe Villa Kiralamada 10 Yılı Aşkın Tecrübe
  • Seçili Villalarda En Uygun Fiyat Garantisi Seçili Villalarda En Uygun Fiyat Garantisi
  • Seçili Kredi Kartları İle Vade Farksız 6 Taksit İmkanı Seçili Kredi Kartları İle Vade Farksız 6 Taksit
E-Bülten
En son indirim ve yeni villalarımız hakkında bilgilendirme için haber bültenimize kayıt olunuz.
Kaydet
Kiralık Villa Sepeti
BİZİ TAKİPTE KALIN
Visa Master Card
İLETİŞİM
Fethiye - Muğla - 48300
+90 242 312 63 18
info@kiralikvillasepeti.com
Copyright © 2017. Tüm Hakları Saklıdır | Kiralık Villa Sepeti®